LIVE - O'yinlar
Musobaqalar
Futbol
Boks
Boshqalar
Tennis
Yakkakurashlar
Yengil atletika
OG'IR ATLETIKA
Гимнастика
SUV SPORTI
Шахмат
QISHKI SPORT TURLARI
Avto/Moto
OLIMPIZM
Boshqalar
Minbar
Aksiya (Omadli Raqam)
oz
O'zbek tilida
Ўзбек тилида
На русском
English
Musobaqalar
O'zbekiston
Osiyo
Xalqaro
Angliya
Ispaniya
Germaniya
Fransiya
Saudiya Arabistoni
Yevropa
Italiya
Turkiya
Rossiya
Qozog'iston
Janubiy Korea
Gretsya
AQSH
Tojikiston
Japan
Qirg'iz Respublikasi
Afrika
Eron
Birlashgan Arab Amirliklari
Misr
Argentina
Qirg'iz Respublikasi
Premier Liga
Chempionship
FA Kubogi
Karabao Kubogi
2023/2024
2022/2023
2021/2022
2020/2021
2019/2020
2018/2019
2017/2018
2015/2016
2014/2015
2013/2014
2012/2013
2011/2012
2010/2011
2009/2010
2008/2009
2007/2008
2006/2007
2005/2006
2016/2017
O'yinlar
Futbolchilar
O'zaro o'yinlar
Extra Preliminary Round
Extra Preliminary Round Replays
O'tish bosqichi
Preliminary Round Replays
1st Round Qualifying
1st Round Qualifying Replays
2nd Round Qualifying
2nd Round Qualifying Replays
3rd Round Qualifying
3rd Round Qualifying Replays
4th Round Qualifying
4th Round Qualifying Replays
1st Round
1st Round Replays
2nd Round
2nd Round Replays
3rd Round
3rd Round Replays
4th Round
4th Round Replays
5th Round
Chorak final
Yarim finallar
Final
Tugadi
Westfield
0
:
0
Fisher
Tugadi
Tividale
1
:
4
Rugby Borough
Tugadi
Sporting Bengal United
4
:
4
Stansfeld
Tugadi
Saltdean United
2
:
4
Badshot Lea
Tugadi
Coventry United
2
:
3
Studley FC
Tugadi
Baffins Milton Rovers
3
:
4
AFC Stoneham
Tugadi
Newhaven
3
:
1
Little Common
Tugadi
Wythenshawe Amateurs
2
:
1
Campion
Tugadi
Easington Sports
3
:
1
Burnham
Tugadi
Whitley Bay FC
2
:
1
Garforth Town
Tugadi
Newcastle Benfield FC
0
:
3
Shildon AFC
Tugadi
Newark Flowserve
3
:
2
Hucknall Town
Tugadi
Cockfosters
0
:
1
Barking
Tugadi
Deal Town
2
:
0
Guildford City
Tugadi
Seaham Red Star
1
:
0
Pickering Town CFC
Tugadi
St Neots Town
2
:
2
Fakenham Town
Tugadi
Shepton Mallet
2
:
2
Sherborne Town
Tugadi
Whitchurch Alport
2
:
1
Cheadle Town
Tugadi
Mildenhall Town FC
2
:
0
Soham Town Rangers
Tugadi
Burscough
1
:
0
Pilkington
Tugadi
FC Clacton
2
:
2
Real Bedford
Tugadi
Ipswich Wanderers
3
:
0
Histon
Tugadi
Clevedon Town
2
:
1
Wantage Town
Tugadi
Rossington Main
4
:
1
Leicester Nirvana
Tugadi
Golcar United
0
:
0
Trafford
Tugadi
Horndean
3
:
0
Portland United
Tugadi
Oldland Abbotonians
2
:
2
Blackfield & Langley
E.T.
Hartpury University
1
:
2
Holyport
Tugadi
Westfields
2
:
2
Cogenhoe United
Tugadi
Harleston Town
2
:
3
AFC Kempston Rovers
Tugadi
Hamble Club
3
:
3
Hythe & Dibden
Tugadi
Okehampton Argyle
2
:
2
Brixham
Tugadi
Halstead Town
1
:
4
Romford
Tugadi
Three Bridges
2
:
2
Crawley Down Gatwick
Tugadi
Sandhurst Town
1
:
2
VCD Athletic
Tugadi
Wellington FC
0
:
2
Bideford
Tugadi
Hereford Pegasus
1
:
1
Hanley Town
Tugadi
Street
9
:
1
Millbrook
Tugadi
Saffron Walden Town FC
1
:
0
Great Wakering Rovers
Tugadi
Yaxley FC
0
:
7
Wroxham
Tugadi
Knaphill
3
:
0
Varndeanians
Tugadi
Grantham Town
1
:
1
Loughborough University
Tugadi
Lydd Town
1
:
0
Camberley Town
Tugadi
Maltby Main
1
:
1
Pinchbeck United
Tugadi
Lydney Town
1
:
1
Roman Glass St George
Tugadi
Kendal Town
1
:
4
Consett AFC
Tugadi
Uttoxeter Town
1
:
4
Bury
Tugadi
Harefield United
0
:
4
Farnham Town
Tugadi
Knaresborough Town
3
:
1
Frickley Athletic
Tugadi
Winterton Rangers FC
2
:
4
Melton Town
Tugadi
Darlaston Town
3
:
1
Racing Club Warwick
Tugadi
Broadbridge Heath
0
:
1
Sheerwater
Tugadi
Norwich United
0
:
2
Woodbridge Town
Tugadi
Falmouth Town
2
:
1
Exmouth
Tugadi
Spelthorne Sports
2
:
1
Loxwood
Tugadi
Lingfield
1
:
3
Sevenoaks Town
Tugadi
Skegness Town
0
:
0
AFC Mansfield
Tugadi
Albion Sports
2
:
2
Chadderton
Tugadi
Tring Athletic
0
:
2
Nailsea & Tickenham
Tugadi
Eastbourne Town
1
:
3
Faversham Town
Tugadi
Sutton Coldfield Town
3
:
1
Wolverhampton Casuals
Tugadi
Epsom & Ewell FC
2
:
1
Horsham YMCA
Tugadi
Buckland Athletic
5
:
1
Torpoint Athletic
Tugadi
Chipstead
1
:
1
Peacehaven & Telscombe
Tugadi
London Lions
3
:
5
Barton Rovers
Tugadi
Barnstaple Town
3
:
1
Saltash United
Tugadi
Stanway Rovers FC
3
:
1
Harpenden Town
Tugadi
AFC Wulfrunians
0
:
2
Gresley
Tugadi
Broadfields United
0
:
4
Snodland Town
Tugadi
Paulton Rovers
5
:
1
Thatcham Town
Tugadi
Wellingborough Town
6
:
0
Long Melford
Tugadi
Tadley Calleva
5
:
2
Alton
Tugadi
Bridgwater Town
4
:
2
Liskeard Athletic
Tugadi
Hullbridge Sports
4
:
1
Takeley
Tugadi
Ossett United
2
:
0
1874 Northwich
Tugadi
Prescot Cables
2
:
0
Eccleshill United
Tugadi
Mangotsfield United
2
:
0
Wootton Bassett Town
Tugadi
Fairford Town FC
1
:
1
Aylesbury United
Tugadi
Boldmere St Michaels
3
:
2
Lichfield City
Tugadi
Tadcaster Albion
1
:
0
Redcar Athletic
Tugadi
Wisbech Town
3
:
1
March Town United
Tugadi
Wendron United
1
:
3
St Blazey
Tugadi
Southall
1
:
0
Chichester City
Tugadi
Abbey Rangers
0
:
0
Colliers Wood United FC
Tugadi
AFC Dunstable
2
:
1
Newport Pagnell Town FC
Tugadi
Padiham
3
:
0
Silsden
Tugadi
Cleethorpes Town
1
:
1
Loughborough Dynamo
Tugadi
Enfield 1893
2
:
0
Coggeshall Town
Tugadi
Holmesdale
1
:
2
Midhurst & Easebourne
Tugadi
Bedworth United
3
:
6
Heanor Town
Tugadi
Rugby Town
5
:
5
Malvern Town
Tugadi
Whickham
2
:
1
Carlisle City
Tugadi
Wokingham & Emmbrook
1
:
0
Cinderford Town
Tugadi
Dereham Town
4
:
1
Walsham Le Willows
Tugadi
Highgate United
2
:
2
Walsall Wood
Tugadi
Worcester Raiders
3
:
2
Belper United
Tugadi
Wells City
1
:
2
AFC Portchester
Tugadi
Oadby Town
1
:
3
Bottesford Town
Tugadi
Guisborough Town
2
:
2
Newton Aycliffe
Tugadi
Littlehampton Town
0
:
6
Erith & Belvedere
Tugadi
Stansted
2
:
1
Stotfold FC
Tugadi
Mousehole
4
:
1
Ilfracombe Town
Tugadi
Desborough Town
2
:
2
Potton United
Tugadi
Glossop North End
1
:
2
Colne
Tugadi
Slimbridge
2
:
3
Reading City
Tugadi
Redbridge
2
:
2
New Salamis
Tugadi
Laverstock & Ford
3
:
2
Andover New Street
Tugadi
St. Panteleimon
2
:
2
Witham Town
Tugadi
Thetford Town
1
:
2
Newmarket Town
Tugadi
Ardley United
1
:
1
Ascot United
Tugadi
Brimscombe & Thrupp
1
:
4
Highworth Town
Tugadi
Sunderland RCA
1
:
5
West Allotment Celtic
Tugadi
Hadleigh United
2
:
3
Cambridge City
Tugadi
Boston Town FC
0
:
0
Anstey Nomads
Tugadi
Phoenix Sports
1
:
2
Eastbourne United
Tugadi
Ely City
0
:
0
Eynesbury Rovers
Tugadi
Haywards Heath Town
0
:
5
Whitstable Town
Tugadi
Thackley
2
:
3
Goole
Tugadi
Lancing
5
:
0
Rusthall
Tugadi
Bury Town
3
:
1
Biggleswade United FC
Tugadi
West Auckland Town
2
:
0
Northallerton Town
Tugadi
Skelmersdale United
3
:
1
Northwich Victoria
Tugadi
Eastwood Community
3
:
1
Kimberley Miners Welfare
Tugadi
City of Liverpool
2
:
2
Penistone Church
Tugadi
Stockport Town
0
:
1
Ramsbottom United
Tugadi
Romulus
2
:
2
Newcastle Town
Tugadi
Cribbs
3
:
1
Longlevens
Tugadi
Colney Heath
1
:
1
Ilford
Tugadi
Bexhill United
3
:
1
North Greenford United
Tugadi
Welling Town
0
:
4
Cobham
Tugadi
Heaton Stannington
5
:
0
Tow Law Town
Tugadi
Virginia Water
2
:
0
Risborough Rangers
Tugadi
Chalfont St Peter
1
:
3
Wallingford & Crowmarsh
Tugadi
Wembley
1
:
1
Bearsted
Tugadi
Barton Town Old Boys
1
:
3
Grimsby Borough
Tugadi
Widnes
1
:
1
Longridge Town
Tugadi
Pagham
0
:
4
East Grinstead Town
Tugadi
Little Oakley
3
:
1
Baldock Town
Tugadi
Bishop Auckland
3
:
0
Bridlington Town
Tugadi
Charnock Richard
7
:
0
Squires Gate
Tugadi
Prestwich Heys
3
:
1
Bootle FC
Tugadi
Congleton Town FC
1
:
0
Wythenshawe Town
Tugadi
West Essex
3
:
2
Crawley Green
Tugadi
Woodford Town
4
:
1
Hertford Town
Tugadi
AFC Emley
0
:
2
Avro
Tugadi
Bugbrooke St Michaels
2
:
3
Leicester Road
Tugadi
Worcester City
3
:
0
Dudley Town
Tugadi
AFC Croydon Athletic
3
:
1
Sutton Athletic
Tugadi
Sleaford Town FC
0
:
2
Shepshed Dynamo
Tugadi
Lutterworth Town
0
:
3
Lincoln United
Tugadi
Ashby Ivanhoe
3
:
0
Deeping Rangers
Tugadi
Lymington Town
6
:
0
Petersfield Town
Tugadi
FC Romania
5
:
0
Tilbury
Tugadi
Kennington
1
:
0
Glebe
Tugadi
Lordswood
2
:
1
Egham Town
Tugadi
Tunbridge Wells
2
:
3
Uxbridge
Tugadi
Merstham
2
:
1
Raynes Park Vale
Tugadi
Hollands & Blair
0
:
3
Ashford United
Tugadi
Bemerton Heath Harlequins
3
:
0
Bournemouth FC
Tugadi
Sawbridgeworth Town
5
:
1
Arlesey Town
Tugadi
Helston Athletic
3
:
1
Willand Rovers
Tugadi
Shifnal Town FC
3
:
1
Hereford Lads Club
Tugadi
Gorleston
4
:
1
Heacham
Tugadi
Bishop's Cleeve
3
:
3
Thornbury Town
Tugadi
Leverstock Green
5
:
3
White Ensign
Tugadi
AFC Liverpool
0
:
5
Lower Breck
Tugadi
Larkhall Athletic
3
:
1
Corsham Town
Tugadi
Sittingbourne
0
:
0
Jersey Bulls
Tugadi
Welton Rovers
1
:
7
Fareham Town
Tugadi
Brislington
0
:
1
Shaftesbury Town
Tugadi
East Thurrock United
1
:
0
Frenford
Tugadi
Atherstone Town
3
:
0
Stone Old Alleynians
Tugadi
Lakenheath
2
:
2
Godmanchester Rovers
Tugadi
Leighton Town
3
:
0
Basildon United
Tugadi
Milton Keynes Irish
3
:
1
Dunstable Town
Tugadi
Cowes Sports FC
2
:
4
Melksham Town
Tugadi
Sherwood Colliery
2
:
2
Aylestone Park
Tugadi
North Ferriby
2
:
1
Crook Town AFC
Tugadi
Thame
2
:
3
Bristol Manor Farm
Tugadi
Athletic Newham
3
:
3
Tooting & Mitcham United
Tugadi
Moneyfields
1
:
0
Westbury United
Tugadi
Stourport Swifts
2
:
0
Coventry Sphinx
Tugadi
Hilltop
2
:
4
Redhill
Tugadi
Brockenhurst
6
:
4
Fleet Town
Tugadi
Hallam
3
:
3
Irlam
Tugadi
Mulbarton Wanderers
2
:
1
Sheringham
Tugadi
Edgware Town
1
:
1
Waltham Abbey
Tugadi
Shefford Town & Campton
0
:
2
Maldon & Tiptree
Tugadi
Corinthian
3
:
4
Bedfont Sports
Tugadi
Balham
0
:
4
Steyning Town
Tugadi
Kirkley & Pakefield
1
:
0
Downham Town
Tugadi
Ashford Town (Middlesex)
1
:
0
Uckfield Town
Tugadi
Quorn
1
:
1
Carlton Town
Tugadi
Barnoldswick Town
3
:
1
Handsworth Parramore
Tugadi
Bewdley Town
7
:
3
Daventry Town
Tugadi
Pontefract Collieries
3
:
0
Birtley Town
Tugadi
Mole Valley SCR
1
:
1
Burgess Hill Town
Tugadi
Tuffley Rovers
2
:
2
Aylesbury
Tugadi
Kidlington
0
:
3
Flackwell Heath FC
Tugadi
Ashington AFC
4
:
0
North Shields
Tugadi
Hassocks
1
:
1
Erith Town
Tugadi
Horley Town
4
:
0
Punjab United
Tugadi
West Didsbury & Chorlton
2
:
0
Vauxhall Motors
Tugadi
Kidsgrove Athletic
0
:
0
Lye Town
Tugadi
Christchurch
0
:
1
United Services
Tugadi
Buckhurst Hill
1
:
1
Brantham Athletic
Tugadi
Penrith AFC
2
:
1
Boro Rangers
Tugadi
Crowborough Athletic
3
:
0
Shoreham
Tugadi
Newcastle Town
1
:
0
Romulus
P.S.
Stansfeld
1
:
1
Sporting Bengal United
Tugadi
Trafford
1
:
0
Golcar United
Tugadi
Erith Town
4
:
0
Hassocks
Tugadi
Tooting & Mitcham United
2
:
4
Athletic Newham
Tugadi
Godmanchester Rovers
3
:
5
Lakenheath
Tugadi
Peacehaven & Telscombe
4
:
1
Chipstead
P.S.
Potton United
1
:
1
Desborough Town
Tugadi
Ascot United
2
:
1
Ardley United
Tugadi
Roman Glass St George
5
:
2
Lydney Town
Tugadi
Ilford
1
:
2
Colney Heath
Tugadi
Longridge Town
1
:
5
Widnes
Tugadi
AFC Mansfield
1
:
2
Skegness Town
Tugadi
Brixham
0
:
2
Okehampton Argyle
E.T.
Blackfield & Langley
3
:
2
Oldland Abbotonians
Tugadi
Crawley Down Gatwick
2
:
0
Three Bridges
Tugadi
Hanley Town
2
:
1
Hereford Pegasus
Cancelled
Chadderton
-
:
-
Albion Sports
Tugadi
Loughborough University
0
:
1
Grantham Town
P.S.
Anstey Nomads
2
:
2
Boston Town FC
P.S.
Cogenhoe United
2
:
2
Westfields
Tugadi
Bearsted
3
:
1
Wembley
Tugadi
Malvern Town
1
:
2
Rugby Town
Tugadi
Fisher
2
:
5
Westfield
Tugadi
Witham Town
1
:
0
St. Panteleimon
Tugadi
Thornbury Town
0
:
1
Bishop's Cleeve
Tugadi
Loughborough Dynamo
0
:
2
Cleethorpes Town
Tugadi
Penistone Church
3
:
1
City of Liverpool
Tugadi
Real Bedford
4
:
1
FC Clacton
E.T.
Eynesbury Rovers
2
:
3
Ely City
Tugadi
Colliers Wood United FC
2
:
0
Abbey Rangers
Tugadi
Newton Aycliffe
2
:
3
Guisborough Town
Tugadi
Carlton Town
2
:
0
Quorn
Tugadi
Pinchbeck United
1
:
3
Maltby Main
Tugadi
Burgess Hill Town
2
:
1
Mole Valley SCR
Tugadi
Waltham Abbey
2
:
1
Edgware Town
Tugadi
Walsall Wood
2
:
1
Highgate United
Tugadi
Jersey Bulls
2
:
0
Sittingbourne
Cancelled
Aylesbury
-
:
-
Tuffley Rovers
E.T.
Fakenham Town
2
:
1
St Neots Town
Tugadi
Aylestone Park
1
:
2
Sherwood Colliery
E.T.
New Salamis
3
:
1
Redbridge
Tugadi
Hythe & Dibden
1
:
5
Hamble Club
Tugadi
Lye Town
1
:
2
Kidsgrove Athletic
Tugadi
Sherborne Town
1
:
0
Shepton Mallet
Tugadi
Irlam
5
:
2
Hallam
E.T.
Brantham Athletic
1
:
2
Buckhurst Hill
Tugadi
Aylesbury United
2
:
1
Fairford Town FC
Tugadi
Horley Town
0
:
1
AFC Croydon Athletic
Tugadi
Knaresborough Town
1
:
3
Dunston
Tugadi
Padiham
2
:
5
Clitheroe
Tugadi
Mossley AFC
1
:
0
Ramsbottom United
Tugadi
Petersfield Town
1
:
1
Bemerton Heath Harlequins
Tugadi
Faversham Town
2
:
1
Merstham
Tugadi
Ware
2
:
1
AFC Dunstable
Tugadi
Snodland Town
1
:
3
Chertsey Town
Tugadi
Shifnal Town FC
4
:
1
Worcester Raiders
Tugadi
Rugby Town
5
:
1
Newcastle Town
Tugadi
Bishop Auckland
7
:
0
Seaham Red Star
Tugadi
Liversedge
0
:
1
North Ferriby
Tugadi
Blackfield & Langley
0
:
5
Laverstock & Ford
Tugadi
Corby Town
0
:
4
Lowestoft Town
Tugadi
Sherwood Colliery
3
:
1
Grantham Town
Tugadi
Belper Town
2
:
5
Leek Town
Tugadi
Bideford
4
:
0
Helston Athletic
Tugadi
Bottesford Town
0
:
4
Lincoln United
Tugadi
Steyning Town
3
:
0
Peacehaven & Telscombe
Tugadi
West Auckland Town
4
:
0
Shildon AFC
Tugadi
Sporting Khalsa
6
:
1
Heanor Town
Tugadi
Grays Athletic
1
:
1
New Salamis
Tugadi
Lordswood
1
:
1
Cray Valley (PM)
Tugadi
Mulbarton Wanderers
1
:
5
Bedford Town
Tugadi
East Thurrock United
1
:
1
Barton Rovers
Tugadi
Tavistock
3
:
5
Barnstaple Town
Tugadi
Fareham Town
2
:
3
Bashley
Tugadi
Lower Breck
1
:
5
AFC Emley
Tugadi
Burscough
0
:
1
Albion Sports
Tugadi
Tadley Calleva
1
:
8
AFC Portchester
Tugadi
East Grinstead Town
1
:
3
Hythe Town
Tugadi
AFC Kempston Rovers
1
:
3
Biggleswade
Tugadi
Wisbech Town
1
:
5
Biggleswade Town
Tugadi
Holyport
0
:
1
Yate Town
Tugadi
Sevenoaks Town
3
:
0
Colliers Wood United FC
Tugadi
Sheppey United
3
:
0
Midhurst & Easebourne
Tugadi
Corinthian-Casuals
2
:
2
Uxbridge
Tugadi
Irlam
3
:
3
Goole
Tugadi
West Didsbury & Chorlton
0
:
3
Prescot Cables
Tugadi
Walsall Wood
0
:
1
Rugby Borough
Tugadi
Leighton Town
1
:
0
Enfield 1893
Tugadi
Eastbourne United
3
:
0
Sheerwater
Tugadi
Evesham United
2
:
0
Tuffley Rovers
Tugadi
VCD Athletic
0
:
2
Whitstable Town
Tugadi
United Services
0
:
2
Larkhall Athletic
Tugadi
Buckland Athletic
1
:
1
Okehampton Argyle
Tugadi
Woodbridge Town
0
:
1
Gorleston
Tugadi
Ramsgate
4
:
1
Bexhill United
Tugadi
Hanley Town
2
:
2
Stourport Swifts
Tugadi
Colne
1
:
3
Brighouse Town
Tugadi
West Allotment Celtic
0
:
2
Tadcaster Albion
Tugadi
Stockton Town
2
:
1
Ashington AFC
Tugadi
Runcorn Linnets
3
:
2
Stalybridge Celtic
Tugadi
Ashby Ivanhoe
1
:
0
Rossington Main
Tugadi
Boldmere St Michaels
1
:
0
Chasetown
Tugadi
Congleton Town FC
1
:
2
Witton Albion
Tugadi
Westfields
1
:
2
Worcester City
Tugadi
Newhaven
7
:
1
Spelthorne Sports
Tugadi
Penistone Church
0
:
2
Prestwich Heys
Tugadi
Newmarket Town
1
:
4
Cambridge City
Tugadi
Ossett United
2
:
0
Wythenshawe Amateurs
Tugadi
Pontefract Collieries
1
:
3
Guisborough Town
Tugadi
Whitchurch Alport
1
:
1
Barnoldswick Town
Tugadi
Newark Flowserve
0
:
4
Harborough Town
Tugadi
Stowmarket Town
2
:
1
Potton United
Tugadi
Atherstone Town
2
:
0
Gresley
Tugadi
Waltham Forest
3
:
1
Leverstock Green
Tugadi
Badshot Lea
2
:
3
Lancing
Tugadi
Bury Town
1
:
2
Wroxham
Tugadi
Widnes
2
:
1
Trafford
Tugadi
Grimsby Borough
4
:
2
Melton Town
Tugadi
Sheffield
2
:
1
Skegness Town
Tugadi
Spalding United
1
:
1
Shepshed Dynamo
Tugadi
Darlaston Town
3
:
0
Hednesford Town
Tugadi
Maldon & Tiptree
0
:
0
West Essex
Tugadi
Colney Heath
2
:
5
FC Romania
Tugadi
Fakenham Town
1
:
0
AFC Rushden & Diamonds
Tugadi
Kirkley & Pakefield
2
:
1
Ely City
Tugadi
South Park
1
:
1
Leatherhead
Tugadi
Flackwell Heath FC
2
:
0
Cirencester Town
Tugadi
Brightlingsea Regent
5
:
0
Stansted
Tugadi
Cobham
0
:
4
Kennington
Tugadi
Easington Sports
2
:
2
Reading City
Tugadi
Bowers & Pitsea
2
:
2
Woodford Town
Tugadi
Hartley Wintney
3
:
1
Sherborne Town
Tugadi
Hamworthy United FC
1
:
2
Moneyfields
Tugadi
Ashford United
2
:
3
Beckenham Town
Tugadi
North Leigh
1
:
2
Bishop's Cleeve
Tugadi
Jersey Bulls
1
:
1
Knaphill
Tugadi
Shaftesbury Town
5
:
2
Hamble Club
Tugadi
Nailsea & Tickenham
0
:
3
Highworth Town
Tugadi
Romford
1
:
3
Welwyn Garden City
Tugadi
Ascot United
5
:
1
Mangotsfield United
Tugadi
Bedfont Sports
1
:
1
Herne Bay
Tugadi
Athletic Newham
0
:
3
Westfield
Tugadi
Falmouth Town
2
:
6
Frome Town
Tugadi
Wimborne Town
0
:
0
Paulton Rovers
Tugadi
Horndean
3
:
0
Brockenhurst
Tugadi
AFC Stoneham
5
:
1
Melksham Town
Tugadi
Aylesbury United
0
:
2
Clevedon Town
Tugadi
Skelmersdale United
0
:
6
Nantwich Town
Tugadi
Hullbridge Sports
3
:
1
Waltham Abbey
Tugadi
Studley FC
0
:
1
Coleshill Town
Tugadi
Bridgwater Town
4
:
0
Street
Tugadi
Redhill
1
:
0
Ashford Town (Middlesex)
Tugadi
Bearsted
1
:
2
Southall
Tugadi
Stocksbridge Park Steels
0
:
1
Cleethorpes Town
Tugadi
St Blazey
1
:
5
Mousehole
Tugadi
Heybridge Swifts
2
:
0
Barking
Tugadi
Whickham
1
:
1
Whitley Bay FC
Tugadi
Carlton Town
3
:
0
Maltby Main
Tugadi
Bristol Manor Farm
4
:
1
Roman Glass St George
Tugadi
Leicester Road
2
:
1
Bewdley Town
Tugadi
Sawbridgeworth Town
2
:
1
Saffron Walden Town FC
Tugadi
Hebburn Town
0
:
2
Heaton Stannington
Tugadi
Charnock Richard
3
:
2
Bury
Tugadi
Kidsgrove Athletic
2
:
0
Sutton Coldfield Town
Tugadi
Farnham Town
2
:
0
Crowborough Athletic
Tugadi
Anstey Nomads
2
:
1
Eastwood Community
Tugadi
Mildenhall Town FC
1
:
0
Lakenheath
Tugadi
Wellingborough Town
1
:
4
Felixstowe & Walton United
Tugadi
Witham Town
3
:
0
Stanway Rovers FC
Tugadi
Buckhurst Hill
0
:
1
Northwood
Tugadi
Hadley
6
:
2
Little Oakley
Tugadi
Virginia Water
1
:
5
Cribbs
Tugadi
Wallingford & Crowmarsh
0
:
1
Marlow
Tugadi
Crawley Down Gatwick
3
:
6
Hanworth Villa
Tugadi
Real Bedford
3
:
4
Milton Keynes Irish
Tugadi
Wokingham & Emmbrook
0
:
2
Binfield
Tugadi
Epsom & Ewell FC
0
:
0
Metropolitan Police FC
Tugadi
Penrith AFC
0
:
3
Consett AFC
Tugadi
Erith & Belvedere
2
:
0
Stansfeld
Tugadi
Ipswich Wanderers
0
:
0
Dereham Town
Tugadi
Brentwood Town
2
:
1
Kings Langley
Tugadi
Burgess Hill Town
0
:
0
Erith Town
Tugadi
Lydd Town
4
:
2
Deal Town
Tugadi
Goole
1
:
0
Irlam
Tugadi
Leatherhead
2
:
1
South Park
Tugadi
Barton Rovers
3
:
2
East Thurrock United
Tugadi
Stourport Swifts
1
:
2
Hanley Town
Tugadi
Barnoldswick Town
5
:
0
Whitchurch Alport
Tugadi
Paulton Rovers
0
:
2
Wimborne Town
Tugadi
Bemerton Heath Harlequins
2
:
3
Petersfield Town
Tugadi
Whitley Bay FC
0
:
3
Whickham
Tugadi
Metropolitan Police FC
0
:
2
Epsom & Ewell FC
Tugadi
Shepshed Dynamo
2
:
3
Spalding United
Tugadi
Knaphill
1
:
0
Jersey Bulls
Tugadi
Herne Bay
3
:
0
Bedfont Sports
Tugadi
Okehampton Argyle
2
:
1
Buckland Athletic
Tugadi
Reading City
4
:
0
Easington Sports
Tugadi
Uxbridge
5
:
1
Corinthian-Casuals
Tugadi
Cray Valley (PM)
4
:
1
Lordswood
Tugadi
New Salamis
3
:
1
Grays Athletic
E.T.
Erith Town
1
:
2
Burgess Hill Town
Tugadi
Woodford Town
4
:
3
Bowers & Pitsea
E.T.
Dereham Town
2
:
1
Ipswich Wanderers
Tugadi
West Essex
0
:
3
Maldon & Tiptree
Tugadi
Gainsborough Trinity
1
:
1
Matlock Town
Tugadi
Cleethorpes Town
2
:
1
Leicester Road
Tugadi
Berkhamsted
5
:
4
Beckenham Town
Tugadi
Ashby Ivanhoe
0
:
2
Bromsgrove Sporting
Tugadi
Sporting Khalsa
2
:
2
Darlaston Town
Tugadi
Leamington
2
:
0
Coleshill Town
Tugadi
Kirkley & Pakefield
1
:
2
Witham Town
Tugadi
Bamber Bridge
0
:
4
Mossley AFC
Tugadi
Tiverton Town
0
:
1
Wimborne Town
Tugadi
Merthyr Town
5
:
1
Yate Town
Tugadi
Uxbridge
0
:
3
Cray Valley (PM)
Tugadi
Hitchin Town
2
:
1
Welwyn Garden City
Tugadi
Harrow Borough
0
:
2
Bracknell Town
Tugadi
Hadley
0
:
0
Steyning Town
Tugadi
Cray Wanderers
5
:
1
Newhaven
Tugadi
Horndean
3
:
0
Bideford
Tugadi
United of Manchester
1
:
0
Barnoldswick Town
Tugadi
Consett AFC
0
:
2
Bradford Park Avenue
Tugadi
Brighouse Town
2
:
4
Albion Sports
Tugadi
Lincoln United
2
:
0
Kidsgrove Athletic
Tugadi
Erith & Belvedere
0
:
0
Hastings United
Tugadi
Kingstonian
4
:
1
Lydd Town
Tugadi
Faversham Town
0
:
4
Lewes
Tugadi
Sherwood Colliery
1
:
2
Worcester City
Tugadi
Swindon Supermarine
1
:
2
Cribbs
Tugadi
Barton Rovers
2
:
1
Milton Keynes Irish
Tugadi
Whickham
1
:
4
Macclesfield
Tugadi
Guisborough Town
0
:
4
Atherton Collieries
Tugadi
Halesowen Town
7
:
0
Rugby Borough
Tugadi
Mousehole
5
:
3
Bashley
Tugadi
Hythe Town
0
:
2
Hanworth Villa
Tugadi
Mickleover Sports
3
:
0
Ilkeston Town
Tugadi
Worksop Town
4
:
1
Sheffield
Tugadi
Hungerford Town
4
:
0
Petersfield Town
Tugadi
Didcot Town
5
:
1
Tadley Calleva
Tugadi
Leighton Town
1
:
6
Cambridge City
Tugadi
Winchester City
3
:
2
Evesham United
Tugadi
Concord Rangers
1
:
1
Wroxham
Tugadi
Goole
0
:
6
Whitby Town
Tugadi
Charnock Richard
2
:
2
Runcorn Linnets
Tugadi
Rylands
1
:
0
Stockton Town
Tugadi
Lancaster City
2
:
1
Witton Albion
Tugadi
Mildenhall Town FC
0
:
5
AFC Sudbury
Tugadi
Long Eaton United FC
1
:
3
Stourbridge
Tugadi
Poole Town
3
:
0
Barnstaple Town
Tugadi
Reading City
3
:
1
Shaftesbury Town
Tugadi
Chatham Town
1
:
5
Ramsgate
Tugadi
Canvey Island
5
:
1
Lowestoft Town
Tugadi
Flackwell Heath FC
1
:
2
Farnham Town
Tugadi
Hullbridge Sports
0
:
1
Kettering Town
Tugadi
Workington
6
:
0
Prestwich Heys
Tugadi
Stafford Rangers
2
:
0
Atherstone Town
Tugadi
Laverstock & Ford
2
:
7
Gosport Borough
Tugadi
Nantwich Town
1
:
1
Shifnal Town FC
Tugadi
Sheppey United
3
:
1
Kennington
Tugadi
Burgess Hill Town
2
:
0
Bognor Regis Town
Tugadi
Biggleswade Town
5
:
1
New Salamis
Tugadi
AFC Telford United
0
:
1
Coalville Town
Tugadi
Lancing
1
:
1
Carshalton Athletic
Tugadi
Widnes
1
:
1
AFC Emley
Tugadi
Walton & Hersham
1
:
3
Chesham United
Tugadi
Hartley Wintney
0
:
4
Folkestone Invicta
Tugadi
Sevenoaks Town
0
:
0
Whitehawk
Tugadi
Salisbury
3
:
2
Bridgwater Town
Tugadi
Ware
3
:
2
Dereham Town
Tugadi
Eastbourne United
2
:
1
Epsom & Ewell FC
Tugadi
Hayes & Yeading United
2
:
1
Chertsey Town
Tugadi
Ashton United
3
:
1
Dunston
Tugadi
Clitheroe
1
:
2
Hyde United
Tugadi
Knaphill
1
:
0
Hanwell Town
Tugadi
Rugby Town
0
:
2
Barwell
Tugadi
Binfield
2
:
2
Northwood
Tugadi
Okehampton Argyle
1
:
3
Highworth Town
Tugadi
AFC Totton
5
:
1
Sholing
Tugadi
FC Romania
0
:
3
Needham Market
Tugadi
Hendon
2
:
3
Margate
Tugadi
Leatherhead
0
:
0
Horsham
Tugadi
Ossett United
0
:
3
Marske United
Tugadi
Nuneaton Town
1
:
2
Carlton Town
Tugadi
AFC Hornchurch
5
:
0
Fakenham Town
Tugadi
Billericay Town
7
:
0
Stowmarket Town
Tugadi
Hashtag United
1
:
0
Brentwood Town
Tugadi
Bishop's Cleeve
2
:
3
Bristol Manor Farm
Tugadi
Prescot Cables
4
:
2
North Ferriby
Tugadi
Leiston
2
:
1
St Ives Town
Tugadi
Royston Town
1
:
0
Cheshunt
Tugadi
Brightlingsea Regent
2
:
0
Sawbridgeworth Town
Tugadi
Plymouth Parkway
2
:
0
Dorchester Town
Tugadi
Bedford Town
0
:
0
Waltham Forest
Tugadi
Guiseley
0
:
0
Marine
Tugadi
Bishop Auckland
0
:
0
West Auckland Town
Tugadi
Larkhall Athletic
3
:
0
Moneyfields
Tugadi
Ascot United
1
:
0
Westfield
Tugadi
AFC Stoneham
5
:
4
Basingstoke Town
Tugadi
Enfield Town
3
:
0
Potters Bar Town
Tugadi
Tadcaster Albion
2
:
1
Heaton Stannington
Tugadi
Alvechurch
1
:
0
Basford United
Tugadi
Marlow
2
:
0
AFC Croydon Athletic
Tugadi
Southall
2
:
2
Beaconsfield Town
Tugadi
Leek Town
5
:
0
Grimsby Borough
Tugadi
Harborough Town
3
:
1
Stamford
Tugadi
Stratford Town
1
:
2
Spalding United
Tugadi
Redditch United
5
:
0
Boldmere St Michaels
Tugadi
Whitstable Town
2
:
3
Wingate & Finchley
Tugadi
Heybridge Swifts
1
:
3
Gorleston
Tugadi
Woodford Town
1
:
4
Felixstowe & Walton United
Tugadi
Frome Town
3
:
1
Clevedon Town
Tugadi
Redhill
1
:
0
Herne Bay
Tugadi
Biggleswade
8
:
0
Maldon & Tiptree
Tugadi
Anstey Nomads
3
:
0
Hanley Town
Tugadi
Dulwich Hamlet
1
:
1
Haringey Borough
Tugadi
Morpeth Town
3
:
2
Radcliffe Borough
Tugadi
Shifnal Town FC
1
:
2
Nantwich Town
Tugadi
Waltham Forest
0
:
5
Bedford Town
Tugadi
Northwood
1
:
0
Binfield
Tugadi
Marine
3
:
0
Guiseley
Tugadi
AFC Emley
4
:
1
Widnes
Tugadi
Matlock Town
5
:
2
Gainsborough Trinity
Tugadi
Wroxham
3
:
0
Concord Rangers
Tugadi
West Auckland Town
1
:
2
Bishop Auckland
Tugadi
Haringey Borough
2
:
1
Dulwich Hamlet
Tugadi
Beaconsfield Town
2
:
3
Southall
Tugadi
Whitehawk
2
:
1
Sevenoaks Town
Tugadi
Horsham
2
:
1
Leatherhead
E.T.
Runcorn Linnets
3
:
2
Charnock Richard
Tugadi
Hastings United
2
:
1
Erith & Belvedere
Tugadi
Steyning Town
3
:
2
Hadley
Tugadi
Carshalton Athletic
4
:
1
Lancing
P.S.
Darlaston Town
2
:
2
Sporting Khalsa
Tugadi
Tadcaster Albion
1
:
3
Chester
Tugadi
Farnham Town
1
:
2
Chesham United
Tugadi
Ashton United
2
:
2
Atherton Collieries
Tugadi
United of Manchester
0
:
4
Rylands
Tugadi
Rushall Olympic
3
:
2
Carlton Town
Tugadi
Horsham
2
:
2
Marlow
Tugadi
Hyde United
2
:
1
Albion Sports
Tugadi
Mossley AFC
1
:
1
AFC Emley
Tugadi
Merthyr Town
1
:
1
Taunton Town
Tugadi
Dartford
2
:
3
Welling United
Tugadi
Wimborne Town
0
:
3
Torquay United
Tugadi
Knaphill
0
:
1
Hanworth Villa
Tugadi
Weston-super-Mare
2
:
0
Truro City
Tugadi
Worcester City
0
:
2
Leek Town
Tugadi
Eastbourne Borough
0
:
1
Worthing
Tugadi
Larkhall Athletic
2
:
3
Bath City
Tugadi
Cleethorpes Town
2
:
4
Alfreton Town
Tugadi
South Shields
2
:
0
Bishop Auckland
Tugadi
Royston Town
1
:
3
Hemel Hempstead Town
Tugadi
Dover Athletic
3
:
2
Hastings United
Tugadi
Eastbourne United
1
:
3
Berkhamsted
Tugadi
Bracknell Town
2
:
1
Havant & Waterlooville
Tugadi
Farsley Celtic
1
:
1
Scarborough Athletic
Tugadi
Coalville Town
2
:
1
Stafford Rangers
Tugadi
Spennymoor Town
2
:
2
Marine
Tugadi
Leiston
1
:
2
St Albans City
Tugadi
Reading City
1
:
1
Winchester City
Tugadi
Nantwich Town
2
:
1
Banbury United
Tugadi
Mickleover Sports
3
:
1
Spalding United
Tugadi
Cray Wanderers
2
:
2
Ramsgate
Tugadi
Kettering Town
1
:
0
Sporting Khalsa
Tugadi
Bedford Town
2
:
3
Gorleston
Tugadi
Bishop's Stortford
3
:
3
Biggleswade Town
Tugadi
Wingate & Finchley
0
:
0
Farnborough
Tugadi
Whitehawk
4
:
0
Redhill
Tugadi
Witham Town
1
:
5
AFC Hornchurch
Tugadi
Highworth Town
1
:
3
Weymouth
Tugadi
Plymouth Parkway
2
:
2
Frome Town
Tugadi
Brightlingsea Regent
1
:
3
Billericay Town
Tugadi
Scunthorpe United
0
:
0
Brackley Town
Tugadi
Sheppey United
3
:
0
Burgess Hill Town
Tugadi
Southall
1
:
2
Hampton & Richmond
Tugadi
Blyth Spartans
1
:
1
Bradford Park Avenue
Tugadi
Enfield Town
3
:
0
Felixstowe & Walton United
Tugadi
Biggleswade
1
:
2
Cambridge City
Tugadi
Gloucester City
0
:
3
AFC Totton
Tugadi
Macclesfield
2
:
0
Buxton
Tugadi
Hayes & Yeading United
0
:
2
Slough Town
Tugadi
Chippenham Town
1
:
4
Hungerford Town
Tugadi
Whitby Town
2
:
1
Prescot Cables
Tugadi
Didcot Town
2
:
0
Bristol Manor Farm
Tugadi
Barton Rovers
1
:
1
Wroxham
Tugadi
Ascot United
1
:
2
Lewes
Tugadi
Darlington
3
:
1
Workington
Tugadi
Hitchin Town
3
:
0
AFC Sudbury
Tugadi
Ware
3
:
3
Chelmsford City
Tugadi
Mousehole
0
:
5
Salisbury
Tugadi
Peterborough Sports
0
:
0
Redditch United
Tugadi
Canvey Island
1
:
1
Braintree Town
Tugadi
Runcorn Linnets
1
:
1
Chorley
Tugadi
Haringey Borough
4
:
2
Tonbridge Angels
Tugadi
Lincoln United
0
:
3
Worksop Town
Tugadi
Barwell
1
:
2
Bromsgrove Sporting
Tugadi
King's Lynn Town
0
:
0
Aveley
Tugadi
Hashtag United
0
:
1
Needham Market
Tugadi
Margate
2
:
2
Folkestone Invicta
Tugadi
Steyning Town
1
:
4
Maidstone United
Tugadi
Gosport Borough
3
:
0
Cribbs
Tugadi
Hereford
2
:
0
Anstey Nomads
Tugadi
Northwood
2
:
2
Cray Valley (PM)
Tugadi
Stourbridge
2
:
0
Matlock Town
Tugadi
Yeovil Town
7
:
1
AFC Stoneham
Tugadi
Carshalton Athletic
4
:
0
Kingstonian
Tugadi
Halesowen Town
5
:
2
Alvechurch
Tugadi
Boston United
4
:
0
Leamington
Tugadi
Tamworth
2
:
1
Harborough Town
Tugadi
Warrington Town
2
:
3
Curzon Ashton
Tugadi
Horndean
0
:
3
Poole Town
Tugadi
Lancaster City
4
:
1
Marske United
Tugadi
Morpeth Town
3
:
0
Southport
Tugadi
Wroxham
3
:
4
Barton Rovers
Tugadi
Frome Town
2
:
1
Plymouth Parkway
Tugadi
Aveley
4
:
0
King's Lynn Town
Tugadi
Chelmsford City
2
:
1
Ware
Tugadi
Taunton Town
1
:
2
Merthyr Town
Tugadi
Bradford Park Avenue
1
:
1
Blyth Spartans
Tugadi
Scarborough Athletic
3
:
0
Farsley Celtic
Tugadi
Brackley Town
3
:
1
Scunthorpe United
Tugadi
Folkestone Invicta
1
:
3
Margate
Tugadi
AFC Emley
3
:
1
Mossley AFC
E.T.
Braintree Town
3
:
1
Canvey Island
Tugadi
Atherton Collieries
1
:
3
Ashton United
Tugadi
Biggleswade Town
3
:
1
Bishop's Stortford
Tugadi
Chorley
3
:
1
Runcorn Linnets
Tugadi
Ramsgate
3
:
2
Cray Wanderers
Tugadi
Redditch United
1
:
3
Peterborough Sports
Tugadi
Marlow
1
:
3
Horsham
Tugadi
Farnborough
6
:
0
Wingate & Finchley
Tugadi
Marine
2
:
1
Spennymoor Town
E.T.
Cray Valley (PM)
4
:
3
Northwood
Tugadi
Winchester City
4
:
1
Reading City
Tugadi
Bracknell Town
3
:
1
Poole Town
Tugadi
Farnborough
0
:
1
Weston-super-Mare
Tugadi
AFC Totton
1
:
0
Berkhamsted
Tugadi
Halesowen Town
1
:
2
Enfield Town
Tugadi
Blyth Spartans
1
:
1
Worksop Town
Tugadi
Leek Town
2
:
0
South Shields
Tugadi
Darlington
1
:
2
Scarborough Athletic
Tugadi
Chesham United
2
:
0
Margate
Tugadi
Rushall Olympic
0
:
1
Boston United
Tugadi
Whitby Town
1
:
0
Morpeth Town
Tugadi
Curzon Ashton
2
:
1
Chorley
Tugadi
Macclesfield
2
:
1
Rylands
Tugadi
Merthyr Town
1
:
4
Sheppey United
Tugadi
Chester
2
:
1
Nantwich Town
Tugadi
Hyde United
0
:
2
Marine
Tugadi
Lewes
3
:
0
Hampton & Richmond
Tugadi
Peterborough Sports
0
:
0
Needham Market
Tugadi
Ramsgate
2
:
1
Frome Town
Tugadi
Bromsgrove Sporting
2
:
2
Chelmsford City
Tugadi
Yeovil Town
2
:
0
Didcot Town
Tugadi
Stourbridge
2
:
0
Mickleover Sports
Tugadi
Winchester City
0
:
2
Maidstone United
Tugadi
Billericay Town
1
:
0
St Albans City
Tugadi
Torquay United
5
:
0
Hungerford Town
Tugadi
Worthing
2
:
1
Whitehawk
Tugadi
Hitchin Town
0
:
1
Kettering Town
Tugadi
Lancaster City
0
:
2
Ashton United
Tugadi
Dover Athletic
2
:
1
Haringey Borough
Tugadi
Biggleswade Town
3
:
1
Barton Rovers
Tugadi
Aveley
2
:
2
AFC Hornchurch
Tugadi
Braintree Town
3
:
2
Brackley Town
Tugadi
Salisbury
0
:
0
Slough Town
Tugadi
Horsham
3
:
1
Hanworth Villa
Tugadi
Weymouth
1
:
2
Bath City
Tugadi
Alfreton Town
1
:
0
AFC Emley
Tugadi
Gosport Borough
2
:
2
Welling United
Tugadi
Carshalton Athletic
3
:
3
Cray Valley (PM)
Tugadi
Coalville Town
0
:
2
Tamworth
Tugadi
Hereford
3
:
0
Cambridge City
Tugadi
Gorleston
0
:
2
Hemel Hempstead Town
Tugadi
Slough Town
3
:
0
Salisbury
Tugadi
Welling United
4
:
2
Gosport Borough
Tugadi
Cray Valley (PM)
2
:
1
Carshalton Athletic
Tugadi
Worksop Town
5
:
0
Blyth Spartans
Tugadi
Chelmsford City
3
:
0
Bromsgrove Sporting
Tugadi
Needham Market
3
:
0
Peterborough Sports
Tugadi
AFC Hornchurch
1
:
2
Aveley
Tugadi
Cray Valley (PM)
5
:
2
Enfield Town
Tugadi
Aldershot Town
4
:
1
Lewes
Tugadi
Altrincham
0
:
1
Oldham Athletic
Tugadi
Yeovil Town
2
:
0
Southend United
Tugadi
Eastleigh
1
:
0
Dover Athletic
Tugadi
Braintree Town
0
:
0
Chesham United
Tugadi
Scarborough Athletic
2
:
2
Oxford City
Tugadi
Chesterfield
5
:
0
Kettering Town
Tugadi
Solihull Moors
4
:
1
Biggleswade Town
Tugadi
Alfreton Town
3
:
1
Macclesfield
Tugadi
Kidderminster Harriers
2
:
0
Ashton United
Tugadi
Billericay Town
1
:
1
Sheppey United
Tugadi
Worksop Town
3
:
2
Boston United
Tugadi
Torquay United
0
:
2
Maidstone United
Tugadi
Stourbridge
0
:
3
Gateshead
Tugadi
Curzon Ashton
1
:
0
Tamworth
Tugadi
Fylde
3
:
1
Leek Town
Tugadi
Aveley
2
:
2
Barnet
Tugadi
Hereford
1
:
0
Rochdale
Tugadi
Halifax Town
0
:
1
Marine
Tugadi
Hartlepool United
0
:
2
Chester
Tugadi
AFC Totton
0
:
1
Ramsgate
Tugadi
Bracknell Town
1
:
0
Dagenham & Redbridge
Tugadi
Worthing
2
:
0
Bath City
Tugadi
Hemel Hempstead Town
0
:
0
Woking
Tugadi
Boreham Wood
1
:
0
Welling United
Tugadi
Ebbsfleet United
2
:
2
Slough Town
Tugadi
Chelmsford City
2
:
2
Whitby Town
Tugadi
Weston-super-Mare
0
:
3
Maidenhead United
Tugadi
York City
0
:
0
Needham Market
Tugadi
Horsham
2
:
0
Dorking Wanderers
Tugadi
Bromley
3
:
2
Wealdstone
P.S.
Sheppey United
1
:
1
Billericay Town
Tugadi
Oxford City
2
:
3
Scarborough Athletic
Tugadi
Whitby Town
3
:
1
Chelmsford City
Tugadi
Needham Market
0
:
1
York City
Tugadi
Woking
2
:
0
Hemel Hempstead Town
E.T.
Chesham United
3
:
1
Braintree Town
Tugadi
Barnet
4
:
0
Aveley
Tugadi
Slough Town
2
:
0
Ebbsfleet United
Tugadi
Slough Town
1
:
1
Grimsby Town
Tugadi
Kidderminster Harriers
1
:
2
Fleetwood Town
Tugadi
Shrewsbury Town
3
:
2
Colchester United
Tugadi
Peterborough United
2
:
2
Salford City
Tugadi
Lincoln City
1
:
2
Morecambe
Tugadi
Bradford City
1
:
2
Wycombe Wanderers
Tugadi
Doncaster Rovers
2
:
2
Accrington Stanley
Tugadi
Swindon Town
4
:
7
Aldershot Town
Tugadi
Bristol Rovers
7
:
2
Whitby Town
Tugadi
Charlton Athletic
1
:
1
Cray Valley (PM)
Tugadi
Exeter City
0
:
2
Wigan Athletic
Tugadi
Stevenage
4
:
3
Tranmere Rovers
Tugadi
Curzon Ashton
0
:
1
Barnet
Tugadi
Chesterfield
1
:
0
Portsmouth
Tugadi
Alfreton Town
2
:
0
Worthing
Tugadi
Oxford United
2
:
0
Maidenhead United
Tugadi
Northampton Town
1
:
3
Barrow
Tugadi
Port Vale
0
:
0
Burton Albion
Tugadi
Ramsgate
2
:
1
Woking
Tugadi
Crewe Alexandra
2
:
2
Derby County
Tugadi
Newport County
2
:
0
Oldham Athletic
Tugadi
Stockport County
5
:
1
Worksop Town
Tugadi
Sutton United
2
:
1
Fylde
Tugadi
Chester
0
:
0
York City
Tugadi
Cambridge United
2
:
1
Bracknell Town
Tugadi
Reading
3
:
2
Milton Keynes Dons
Tugadi
Scarborough Athletic
1
:
1
Forest Green Rovers
Tugadi
Eastleigh
5
:
1
Boreham Wood
Tugadi
Hereford
0
:
2
Gillingham
Tugadi
Leyton Orient
3
:
1
Carlisle United
Tugadi
Mansfield Town
1
:
2
Wrexham
Tugadi
Sheppey United
1
:
4
Walsall
Tugadi
AFC Wimbledon
5
:
1
Cheltenham Town
Tugadi
Chesham United
0
:
2
Maidstone United
Tugadi
Marine
1
:
5
Harrogate Town
Tugadi
Notts County
3
:
2
Crawley Town
Tugadi
Yeovil Town
3
:
2
Gateshead
Tugadi
Bromley
0
:
2
Blackpool
Tugadi
Bolton Wanderers
4
:
0
Solihull Moors
Tugadi
Barnsley
3
:
3
Horsham
Tugadi
Cray Valley (PM)
1
:
6
Charlton Athletic
Tugadi
Horsham
0
:
3
Barnsley
Tugadi
Forest Green Rovers
5
:
2
Scarborough Athletic
Tugadi
Derby County
1
:
3
Crewe Alexandra
Tugadi
Burton Albion
0
:
2
Port Vale
Tugadi
Grimsby Town
7
:
2
Slough Town
Tugadi
York City
2
:
1
Chester
E.T.
Accrington Stanley
1
:
2
Doncaster Rovers
P.S.
Salford City
4
:
4
Peterborough United
Tugadi
Gillingham
2
:
0
Charlton Athletic
Tugadi
Stevenage
1
:
1
Port Vale
Tugadi
Bolton Wanderers
5
:
1
Harrogate Town
Tugadi
Chesterfield
1
:
0
Leyton Orient
Tugadi
Wycombe Wanderers
0
:
2
Morecambe
Tugadi
AFC Wimbledon
5
:
0
Ramsgate
Tugadi
Peterborough United
2
:
1
Doncaster Rovers
Tugadi
Maidstone United
2
:
1
Barrow
Tugadi
Cambridge United
4
:
0
Fleetwood Town
Tugadi
Sutton United
3
:
0
Horsham
Tugadi
Alfreton Town
0
:
0
Walsall
Tugadi
Aldershot Town
2
:
2
Stockport County
Tugadi
Oxford United
2
:
0
Grimsby Town
Tugadi
Eastleigh
2
:
1
Reading
Tugadi
Crewe Alexandra
2
:
4
Bristol Rovers
Tugadi
Wrexham
3
:
0
Yeovil Town
Tugadi
Notts County
2
:
3
Shrewsbury Town
Tugadi
York City
0
:
1
Wigan Athletic
Tugadi
Newport County
1
:
1
Barnet
Tugadi
Blackpool
3
:
0
Forest Green Rovers
P.S.
Port Vale
3
:
3
Stevenage
Tugadi
Walsall
1
:
0
Alfreton Town
Tugadi
Stockport County
0
:
1
Aldershot Town
Tugadi
Barnet
1
:
4
Newport County
Tugadi
Arsenal
0
:
2
Liverpul
Tugadi
Gillingham
0
:
4
Sheffild Yunayted
Tugadi
Plymouth Argyle
3
:
1
Sutton United
Tugadi
Hull City
1
:
1
Birmingham City
Tugadi
Southampton
4
:
0
Walsall
Tugadi
Wigan Athletic
0
:
2
Manchester Yunayted
Tugadi
Peterborough United
0
:
3
Leeds United
Tugadi
Coventry City
6
:
2
Oxford United
Tugadi
Fulhem
1
:
0
Rotherham United
Tugadi
Sunderland
0
:
3
Nyukasl Yunayted
Tugadi
Brentford
1
:
1
Vulverhempton
Tugadi
Watford
2
:
1
Chesterfield
Tugadi
Kristal palas
0
:
0
Everton
Tugadi
Queens Park Rangers
2
:
3
AFK Bornmut
Tugadi
Middlesbrough
0
:
1
Aston Villa
Tugadi
Swansea City
2
:
0
Morecambe
Tugadi
Chelsi
4
:
0
Preston North End
Tugadi
Maidstone United
1
:
0
Stevenage
Tugadi
Vest Hem Yunayted
1
:
1
Bristol City
Tugadi
Luton Toun
0
:
0
Bolton Wanderers
Tugadi
Stoke City
2
:
4
Brayton
Tugadi
Newport County
1
:
1
Eastleigh
Tugadi
AFC Wimbledon
1
:
3
Ipswich Town
Tugadi
Nottingem Forest
2
:
2
Blackpool
Tugadi
Tottenhem
1
:
0
Bernli
Tugadi
Norwich City
1
:
1
Bristol Rovers
Tugadi
West Bromwich Albion
4
:
1
Aldershot Town
Tugadi
Sheffield Wednesday
4
:
0
Cardiff City
Tugadi
Manchester Siti
5
:
0
Huddersfield Town
Tugadi
Millwall
2
:
3
Leicester City
Tugadi
Blackburn Rovers
5
:
2
Cambridge United
Tugadi
Shrewsbury Town
0
:
1
Wrexham
Tugadi
Bristol City
1
:
0
Vest Hem Yunayted
Tugadi
Bolton Wanderers
1
:
2
Luton Toun
Tugadi
Everton
1
:
0
Kristal palas
Tugadi
Birmingham City
2
:
1
Hull City
Tugadi
Bristol Rovers
1
:
3
Norwich City
E.T.
Blackpool
2
:
3
Nottingem Forest
E.T.
Vulverhempton
3
:
2
Brentford
Tugadi
Eastleigh
1
:
3
Newport County
Tugadi
West Bromwich Albion
0
:
2
Vulverhempton
Tugadi
Leeds United
1
:
1
Plymouth Argyle
Tugadi
Sheffild Yunayted
2
:
5
Brayton
Tugadi
Sheffield Wednesday
1
:
1
Coventry City
Tugadi
Bristol City
0
:
0
Nottingem Forest
Tugadi
Leicester City
3
:
0
Birmingham City
Tugadi
Blackburn Rovers
4
:
1
Wrexham
Tugadi
Fulhem
0
:
2
Nyukasl Yunayted
Tugadi
Watford
1
:
1
Southampton
Tugadi
AFK Bornmut
5
:
0
Swansea City
Tugadi
Liverpul
5
:
2
Norwich City
Tugadi
Ipswich Town
1
:
2
Maidstone United
Tugadi
Tottenhem
0
:
1
Manchester Siti
Tugadi
Chelsi
0
:
0
Aston Villa
Tugadi
Newport County
2
:
4
Manchester Yunayted
Tugadi
Everton
1
:
2
Luton Toun
Tugadi
Aston Villa
1
:
3
Chelsi
P.S.
Nottingem Forest
1
:
1
Bristol City
Tugadi
Southampton
3
:
0
Watford
Tugadi
Coventry City
4
:
1
Sheffield Wednesday
E.T.
Plymouth Argyle
1
:
4
Leeds United
Tugadi
Coventry City
5
:
0
Maidstone United
E.T.
AFK Bornmut
0
:
1
Leicester City
Tugadi
Chelsi
3
:
2
Leeds United
Tugadi
Nottingem Forest
0
:
1
Manchester Yunayted
Tugadi
Luton Toun
2
:
6
Manchester Siti
Tugadi
Vulverhempton
1
:
0
Brayton
P.S.
Blackburn Rovers
1
:
1
Nyukasl Yunayted
Tugadi
Liverpul
3
:
0
Southampton
Tugadi
Manchester Siti
2
:
0
Nyukasl Yunayted
Tugadi
Vulverhempton
2
:
3
Coventry City
Tugadi
Chelsi
4
:
2
Leicester City
E.T.
Manchester Yunayted
4
:
3
Liverpul
Tugadi
Manchester Siti
1
:
0
Chelsi
P.S.
Coventry City
3
:
3
Manchester Yunayted
25.05.2024 19:00
Manchester Siti
-
:
-
Manchester Yunayted